Tuesday, February 7, 2012

veel ikka silmad märjas kohas


Õhtu venis pikaks , sest meel on haige ja vaim valutab.
Keerlesin ja pöörlesin päev otsa mööda maja, niisutasin patja pisaratega ja vaevasin oma järelejäänud sõpru tulvava hingevaevaga ….
Lukustasin end oma tuppa, jättes käsitööringi vahele ….
Ükski tegevus, mõte, olukord ega olemine ei andnud rahu.
Lõpuks leidsin natu lohutust: sain veidi leevendust näputööst- kolme osaline kostüüm, millest kalli sõbraga, keda enam ei ole, viimati rääkisime, hakkas mu käte all ilmet võtma. Lõpetasin ühe osa juba ööhakul ja meel oli veidi rahunenud. Mu kadunud sõber veel ütles õhinaga, kui viimati kohtusime ja vestlesime, et see tuleb kindlasti põnev ja huvitav ja ta tahab kindlasti näha, milline tulemus on. Mõtlesin me viimasele vestlusele ja see andis mulle jõudu oma alustatud tööd innukamalt jätkata. Kahjuks me siin ilmas ei kohtu, aga uue kostüümi teen ta auks valmis, kui hüvasti jätma lähen, panen selga.
Muidu venis ja venis, ei olnud jõudu, innustust, jaksu: kord valutasid käed, kord jalad, kord pea, kord selg. Aga eile läksin nii hoogu, et õhtust sai öö ja ööst sai uus päev.
Kukkusin lõpuks väsimusest ümber ja suutsin veel enne uinumist oma lemmikfraasi mõelda:
Armas Jumal, anna mulle meelerahu leppida asjadega, mida ma muuta ei suuda, julgust muuta asju, mida ma muuta saan, ja tarkust, et nendel asjadel alati vahet teha.
Hommik tundus helgem: trepikojas tundus juba, et ilmataat on liialdamise jätnud, ei kõrvetanudki külmaga mu unesoojat keha;)
Ongi nii, vaid -10
Vaatasin oma eelmise õhtu näputööd ja elu tundus rõõmsam.
Olin oma meelemõru torkinud peeaegu, et välja ja tulemus on talutav.
Kui oma tööd uhkusega kaasale näitasin, hõiskas ta , et oi kui suur lips ;)
Ta ikka oskab naljatada.
Mehed üles, teevesi pliidile, laps riidesse, töö ….
Algab jälle uus päev!
Olge terved!!
Armsad sõbrad hoidke oma lähedasi ja sõpru ja öelge ikka neile, kui olulised nad teile on!!!
Olen ütlemata uhke oma laste üle ja väljendan seda ka ülevoolavalt, kuigi mu üks lastest häbeneb seda, on hea öelda häid sõnu.
Nagu laulusalm ütleb : „Nõnda on ka igal päeval, lihtsalt öelda mõnus, lihtsalt öelda sulle mõnus, armsaid sõnu!!!!”

No comments: